top of page

Body & Mind

Yoga Pose

Jóga

Jóga je pro nás cesta k sobě sama, svému tělu, svému dechu. Učí nás zastavit se, zavnímat, co se děje kolem nás i uvnitř, nadechnout se, vydechnout a chvíli jen tak být. Někdy v klidu, jindy v pohybu, ale pokaždé v plné přítomnosti. Jóga nám dává pevné pružné tělo, klidnou otevřenou mysl a dobrý pocit.

Modern Dance Leap

Tanec

Tanec je úžasný prostředek, jak si vybudovat zdravý vztah k pohybu, ke svému tělu i k sobě. Lekce tance u nás jsou zaměřené  na rozvoj vědomí v těle, funkční pohybové principy, zdravé držení těla a ladný estetický pohyb. 

Feldenkrais.jpg

Feldenkraisova metoda

Feldenkraisova metoda nás skrze jednoduché pohyby a jejich kombinace učí vnímat pohyb a jeho kvalitu. Lekce vedou k lepší koordinaci pohybů, rovnováze a flexibilitě. Dochází k uvolnění přebytečného napětí, zlepšení dýchání a dostaví se pocit lehkosti. Pohyb se stává snadnějším a příjemným. Pravidelné cvičení může vést k odstranění chronických bolestí a zlepšení nejen kvality pohybu, ale i celkové kvality života.

Podrobné informace o této metodě se dozvíte na stránkách naší lektorky Heleny.

Meditation Class_edited_edited.jpg

Meditace

Pohodlně se usadit, nechat vše odplynout a ponořit se do sebe. Roztěkaná mysl se zklidňuje, napjaté tělo se uvolňuje a duše si užívá své vnitřní ticho. 

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.
bottom of page