top of page

Výuka jazyků

Naše jazykové kurzy jsou promyšleně navrženy tak, abyste nejen získali sebedůvěru v mluvení, ale také abyste si užili příjemný čas.

Lekce probíhají v malých skupinách, kde si u kulatého stolu v pohodové atmosféře vychutnáváte lahodný čaj či kávu a u toho objevujete zajímavá témata. V našich jazykových kurzech nejde jen o doplňování cvičení – jde hlavně o krásné chvíle plné radosti z učení.

Co nevidět se u nás i ve svém zvoleném jazyce cítíte jako doma.

Konverzační kurzy

Máte již základy jazyka a potřebujete se rozmluvit? Naše kurzy italštiny, španělštiny i angličtiny zaměřené na konverzaci jsou pro vás jako dělané. Jedná se o promyšlenou sérií lekcí, během které si přirozeně osvojíte širokou paletu slovní zásoby i gramatiky, kterou jistě oceníte na příští dovolené. Pracujeme s autentickým jazykem a situacemi a dáváme každému maximum příležitostí se rozmluvit. Velmi rychle se tak posunete na vyšší úroveň.

Pro rodiče, kteří pečují o malé dítě, nabízíme i baby friendly lekce, na které mohou přijít s dětmi.

Helca small group.jpg
Ines.jpg
​​Callanova metoda

Pro začátečníky a mírně pokročilé doporučujeme začít s Callanovou metodou, která je skvělá na rychlé rozmluvení a osvojení autentického jazyka. Metoda je založená na principu opakujících se otázek, které vás učí pohotově reagovat. Již od první lekce jazyk aktivně používáte.

Rozvrh jazykových kurzů

bottom of page